Sesja w plenerze

Fotografia plenerowa to według nas najprzyjemniejsza część reportażu ślubnego. Para młoda jest już odprężona po wzruszeniach przy ołtarzu czy pierwszym tańcu. Jest czas na uśmiech i emocje, które świetnie komponują się z pięknem natury.

Plener ślubny Śląsk

Team SebartFOTO może polecić wiele lokalizacji na plener ślubny na śląsku. Zdjęcia w terenie możemy zrealizować w wielu bardzo zróżnicowanych miejscach zarówno w dzień ślubu lub w innym terminie. Często wykonujemy sesje ślubne na zamku w Będzinie. Nie działamy jednak tylko lokalnie! Bardzo często fotografujemy też na zamku w Mosznej czy Krowiarkach.

zdjęcia plener Mosznaplener zamek w będzinie

Na zdjęcia lubimy zabierać nasze pary nad jeziora, np. Pogoria III, Pogoria IV, Dziećkowice. Polecamy też wszelkie parki i miejsca zielone jak parki i zielone skwery. Najlepsze zdjęcia ślubne na śląsku można wykonać w parku w Świerklańcu czy park w Pszczynie. Suknia Panny Młodej pięknie zaprezentuje się na fotografiach na tle wnętrz pałacu np. w Pławniowicach czy Kamieńcu. Jeśli jednak lubicie zupełnie inne stylizacje, to świetnie odnajdujemy się w industrialnych plenerach ślubnych. Takich lokalizacji na śląsku jest bardzo wiele. Znamy niesamowite i tajemnicze miejsca na zdjęcia plenerowe w Katowicach i okolicach. Marzycie o zdjęciach w opuszczonej cementowni? SebartFOTO wykona to w niepowtarzalny sposób.

Pomysły na sesje ślubną

Zdjęcia plenerowe wykonujemy przy użyciu studyjnego sprzętu oświetleniowego typu softbox, blenda oraz bezprzewodowych lamp błyskowych. Profesjonalny sprzęt fotograficzny, jasne obiektywy i światło poranka lub złota godzina pozwolą nam namalować cudowną historię. Dwóch fotografów podczas fotografowana pleneru ślubnego zapewnia pełną kontrolę nad kadrem i światłem. Jeżeli nie chcecie daleko jeździć na plener, albo macie na niego ograniczoną ilość czasu to SebartFOTO wykona taki plener ślubny w okolicach Sosnowca, Dąbrowy Górniczej, Będzina.

Zdjęcia ślubne w plenerze

Chętnie podejmiemy się też większych wyzwań. Pojedziemy z Wami w Tatry, wejdziemy na Orlą Perć, jeśli tylko jest to Waszym marzeniem. Zdjęcia plenerowe na żaglach, deskach windsurfingowych, kajakach, motocyklach, koniach, nartach co tylko Wam przyjdzie do głowy – my to zrealizujemy. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje, dołożymy wszelkich starań aby Wasze zdjęcia plenerowe były na najwyższym poziomie.

Napisz do nas przez Messenger!