fotografia ślubna ceremonia katowice

Tak, nadszedł ten wielki dzień dla Anny i Piotra! Mimo, iż Ślub był o godzinie 15:00 to my zaczęliśmy im towarzyszyć już o godzinie 9:00. Bartek fotografował Annę i to już podczas wizyty w salonie kosmetycznym. Nic nie umknęło więc jego uwadze. W tym dniu każdy szczegół jest ważny, a tworzenie fryzury i makijażu ślubnego jest bez wątpienia warte uwiecznienia.
O godzinie 10:00 Sebastian był już u Piotra i uwieczniał jego przygotowania. Zakładanie koszuli, spinek, muszki i marynarki zostało zapisane. Ciekawe ujęcia i interesujące sytuacje to coś, co pozwala na naprawdę fajne zdjęcia.
U obojga nowożeńców wykonane zostały zdjęcia z rodzicami, rodzeństwem i z gośćmi.
Ok. 14.00 spotkaliśmy się u Panny Młodej, aby sfotografować błogosławieństwo udzielone przez rodziców. To także świetna okazja, by sportretować Młodych z rodziną na zdjęciach grupowych.
Po chwili udaliśmy się do malowniczo położonego kościoła pw. św. Antoniego z Padwy w Dąbrowie Górniczej. Ceremonia była bardzo podniosła, widać było wzruszenie na twarzach gości.
Po ceremonii udaliśmy się do pięknie położonej sali weselnej Gościniec Paradise w Przeczycach. Podczas imprezy udało się nam zrobić mały plener w niedalekiej odległości od sali. Wieczorem zabraliśmy jeszcze raz naszą Parę na wieczorny plener ślubny.

Ania i Piotr

Sebastian

Plenery, piękne miejsca, historie malowane światłem to moja droga w fotografii od wielu lat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *