zdjęcia biznesowe katowice

Biznes robimy z ludźmi nie z firmami! Niezależnie więc od tego jaki prowadzisz biznes ważne jest abyś był w tym wiarygodny. Twój wizerunek powinien być kojarzony z marką, budzić zaufanie i kojarzyć się z profesjonalizmem. Pewnie i Tobie zdarzyła się sytuacja kiedy kontrahent przed podjęciem decyzji zakupowej wielokrotnie odwiedził Twoją stronę i sprawdzał opinie… W tym właśnie może pomóc profesjonalna sesja fotograficzna. Zdjęcia biznesowe budują zwiększą Twoje zaufanie i przyspieszą sprzedaż. By to mogło być możliwe musimy starannie wybrać miejsce. Teraz więc skupimy się na tym, gdzie takie zdjęcia biznesowe najlepiej zrobić w Katowicach. Oto 5 najlepszych lokalizacji.

1. Międzynarodowe Centrum Kongresowe

Bardzo nowoczesna konstrukcja o ogromnym zróżnicowaniu. Zdjęcia biznesowe tutaj to cała kopalnia możliwości! WIelkie szklane przestrzenie, metalowe ściany i pokryty trawą, wysoki dach dają prawie nieograniczone możliwości. Każde miejsce to temat dla innego ujęcia. Świetne miejsce na profesjonalną sesję biznesową w Katowicach.

2. Katowicki Spodek

Nie możemy zapomnieć także o Katowickim Spodku, który jest symbolem tego miejsca. Istotnie konstrukcja nie jest nowa, nie mniej jednak nadal robi ogromne wrażenie. Warto w fotografii ująć go z daleka, tak by pokazać całość. Z bliska spodek jest dość nudny, szary i odbiorca zdjęcia może nie wiedzieć, że to właśnie to miejsce. Warto także rozważyć zdjęcia po zmroku gdyż spodek jest pięknie oświetlony. Więcej o korzyściach dla Ciebie i Twojej firmy dowiesz wchodząc do zakładki Fotografii Wizerunkowej

Zdjęcia biznesowe Katowice Spodek

3. Budynek NOSPR’u

Ta monumentalna budowla stanowi jedno z najlepszych planów zdjęciowych w Katowicach. Połączenie czerwonej cegły ze szklanymi elementami robi ogromne wrażenie. Takie tło podkreśli Twoją pozycję w biznesie i postawi w roli godnego zaufania kontrahenta. Podczas sesji zdjęciowej warto obejść cały budynek dookoła i poszukać najlepszej dla siebie scenerii. Budynek jest w swojej formie dość zaskakujący więc nigdy nie wiadomo gdzie znajdziemy idealna dla nas ujęcie.

zdjecia biznesowe katowice nospr 1

4. Muzeum Śląskie

To kolejne niepowtarzalne miejsce mocno wpływające na wizerunek Przedsiębiorcy. Zgodzisz się ze mną, że solidne firmy o niezachowanych fundamentach są częściej wybierane do współpracy. Takie właśnie wrażenie sprawiają budynki Muzeum Śląskiego. Fotografia biznesowa na takim tle przenosi cechy budynków na fotografowaną osobę. W ten sposób budujemy godny zaufania wizerunek.

5. Park Śląski w Chorzowie

Otoczenie powinno się wybierać w odniesieniu od tego jaką reprezentujesz branże i jak chciałbyś być postrzegany. Jeżeli oferujesz usługi miękkie, to warto rozważyć piękne, zielone otoczenie Parku Śląskiego. To tutaj najlepiej zbudować, ciepły i przyjazny wizerunek Partnera i Doradcy Biznesowego.
zdjęcia biznesowe Katowice park slaski

Ten TOP 5 miejsc to zupełne unikaty! Są indywidualne tak samo jak Twój biznes. Czy warto je wykorzystać? Jeżeli mogą one pozytywnie wpłynąć na Twój wizerunek i Twojego biznesu to z pewnością tak. warto! Jeżeli jednak chciałbyś zbudować zupełnie inny wizerunek to bardzo chętnie poznam Twoje cele i pomogę Ci wybrać inną, lepszą scenerię na zdjęcia biznesowe w Katowicach i okolicy.

Zainspirowaliśmy Cię? Pojawiły się pytania? Skontaktuj się z nami w wygodny dla Ciebie sposób.
Zadzwoń już teraz:
660459537
lub napisz przez:
Messenger

Zdjęcia Biznesowe w Katowicach? Odkryj 5 najlepszych miejsc.

Bartek

Fotografia reportażowa to mój żywioł, uwielbiam fotografować sytuacje, których dużo się dzieje.

Komentarze 2 thoughts on “Zdjęcia Biznesowe w Katowicach? Odkryj 5 najlepszych miejsc.

 • 21 lipca 2020 z 07:41
  Permalink

  Super! Na co dzień nie mieszkam w Katowicach ale zdjęcia biznesowe są mi potrzebne do promowania mojej działalności. Wizerunek w wielu branżach jest najważniejszy, a zdjęcia ciągle w tych samych miejscach są po prostu nudne. Dzięki za informacje odwiedziłem te kilka miejsc i myślę, że będę miał niezłe zdjęcia.

  Powtórz
  • 21 lipca 2020 z 07:48
   Permalink

   Następnym razem zapraszamy na sesję wizerunkową. W Katowicach znamy jeszcze sporo innych miejsc, które warto odwiedzić. W ten sposób kolejne zdjęcia będą znowu w innym miejscu.

   Powtórz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.